Stamboom Klumpers » Jacobus Zuurmond (1912-1992)

Persoonlijke gegevens Jacobus Zuurmond 

  • Hij is geboren op 20 augustus 1912 in Scheveningen.
  • Beroep: Ambtenaar, Verzekeringsagent.Bron 1
    Jacob had een assurantiekantoor aan de van Boetzelaerlaan te Den Haag. Hij
    heeft veel genealogisch onderzoek gedaan, o.a. t.b.v. het Schevenings museum. Met name inzake de herkomst van Zuurmond.
  • Hij is overleden op 11 december 1992 in Den Haag, hij was toen 80 jaar oud.Bron 2
  • Een kind van Arie Zuurmond Jaczn en Cornelia Knoester
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 oktober 2012.

Gezin van Jacobus Zuurmond

Hij is getrouwd met Alida Key.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1943 te Den Haag, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Zuurmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Zuurmond

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Zuurmond

Arie Knoester
1851-1923

Jacobus Zuurmond
1912-1992

1943

Alida Key
1917-2000


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacobus Zuurmond



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. zoon Arie Zuurmond

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1912 lag tussen 9,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • De temperatuur op 15 september 1943 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
      • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
      • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 29 november » Partizanen proclameren hun eigen regering in bevrijd Joegoslavisch gebied: 'de raad van nationale bevrijding'.
      • 13 december » Als wraak voor vermeende steun aan het verzet moordt een Duitse legereenheid de gehele mannelijke bevolking van het Griekse stadje Kalavryta uit.
    • De temperatuur op 11 december 1992 lag tussen 1,4 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 20,8 mm neerslag gedurende 11,9 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 8 januari » In Kigali protesteren zo'n 30.000 betogers tegen de regering van Rwanda en het eenpartijsysteem.
      • 12 april » De 67-jarige pelgrim Ignaas Brekelmans begint samen met zijn ezel Saartje aan een voettocht van Vlijmen naar Częstochowa en Auschwitz.
      • 28 april » De voorzitter van de nieuwe regeringsraad van Afghanistan, Sibghatullah Mojaddidi, komt met een groot konvooi aan in de hoofdstad Kabul. De onderlinge gevechten tussen de verschillende islamitische verzetsgroepen zijn geluwd.
      • 15 juni » De Amerikaanse vicepresident Dan Quayle wordt mikpunt van spot als hij bij een bezoek aan een lagere school beweert dat 'potatoe' de juiste spelling is.
      • 23 juli » Bij rellen in Blackburn, Burnley en Huddersfield vallen ten minste twaalf gewonden.
      • 26 november » De Angolese regering en de rebellenbeweging Unita komen een wapenstilstand overeen en verplichten zich om hun vredesakkoord van vorig jaar na te leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Wim Hennings, Nederlands atleet († 1991)
    • 1909 » Willy Ruys, Nederlands acteur († 1983)
    • 1910 » Eero Saarinen, Fins architect († 1960)
    • 1912 » František Fajtl, Tsjechisch gevechtspiloot en schrijver († 2006)
    • 1913 » Roger Sperry, Amerikaans psycholoog († 1994)
    • 1918 » Jacqueline Susann, Amerikaans schrijfster († 1974)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zuurmond

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zuurmond.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zuurmond.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zuurmond (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klumpers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Klumpers, "Stamboom Klumpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klumpers/I2569.php : benaderd 23 februari 2026), "Jacobus Zuurmond (1912-1992)".