Dit is de parenteel [in bewerking] van de oudste mij bekende voorvader van mijn schoonmoeder Marretje Schaap. Ik ben er nu (2025) bijna 15 jaar mee bezig.
Dankzij de transcripties van de doop-, trouw- en begraafboeken van Huizen door Ineke Smit heb ik dit geslacht kunnen reconstrueren. Vervolgens heb ik zeer veel plezier gehad van het enorme werk dat Gertie van Lienen-Visser en Ineke Smit hebben verzet met de bevolkingsreconstructie Huizen [http://genea.pedete.net/huizen/index.htm] .
Mijn werk is nooit klaar: na het verwerken van alle gegevens die tot noch toe via internet beschikbaar gekomen zijn, ontbreekt nog altijd een aantal meer recente aktes en scans. Deze worden verwerkt zodra ze beschibaar zijn.
Als "nieuwsgierig" onderzoek heb ik me ookl beziggehouden met de familie Schaap uit Bunschoten. Voor zover ik het kan beoordelen is deze echter in het geheel geen familie van de Schaap-en uit Huizen.
Peter J.R. Vermaat, 22 juni 2025
Bekijk de complete lijst van genealogische publicaties van Peter J.R. Vermaat
Probeer de service vrijblijvend
meer dan 10 duizend genealogen gingen u voor!