Stamboom Rogier » Johannes ROGIER (1946-2014)

Persoonlijke gegevens Johannes ROGIER 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Johannes ROGIER

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1969 te Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 4


"Hans Rogier en Ans Koopman geven hierbij, mede namens de wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk dat voltrokken zal worden op vrijdag 22 augustus om 15.30 uur ten Stadhuize te Deventer.

Deventer, augustus 1969

Snipperlingsdijk 8
Manegestraat 72

Receptie van 17.00 tot 18.30 uur in Hotel "Royal", Brink 94, Deventer.

Toekomstig adres:
Van Vredenstraat 29, Deventer"

Volkstelling 1969 in Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, NederlandVan Vredenstraat 29.

Volkstelling 1973 in Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, NederlandNijhoffgaarde 157.

Volkstelling 1998 in Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, NederlandMargijnenenk 223.

Volkstelling 1999 in Deventer, Gemeente Deventer, Provincie Overijssel, NederlandWillem Pijperstraat 16.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes ROGIER?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Johannes ROGIER

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johannes ROGIER

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes ROGIER


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes ROGIER



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Uittreksel akte van overlijden Johannes Rogier, nr. 210946
    2. (Niet openbaar)
    3. Register leerlingen Veenenbewaarschool 1e boek van 14-10-'29 tot Augustus 1954, leerlingnummer 1834 Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    4. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 april 1946 lag tussen 0,4 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
      • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
      • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
      • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
      • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
    • De temperatuur op 22 augustus 1969 lag tussen 11,0 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 12,3 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 2 maart » De supersonische Concorde maakt haar eerste vlucht.
      • 10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
      • 3 april » De Vietnamoorlog: de VS maakt openbaar dat ze de oorlog hier zullen «Vietnamiseren» zodat Zuid-Vietnam zelf de oorlog tegen Noord-Vietnam kan afronden.
      • 28 juni » De Stonewall-rellen in New York zijn de aanleiding tot het ontstaan van de homorechtenbeweging.
      • 20 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk.
      • 29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.
    • De temperatuur op 6 december 2014 lag tussen -1,8 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 25 april » Judoka's Dex Elmont en Kim Polling behalen in Montpellier de Europese titel in hun gewichtsklasse.
      • 27 juni » Allerlaatste uitzending van het Schooltv-weekjournaal, een Nederlandse actualiteitenrubriek speciaal voor scholieren van de basisschool.
      • 21 augustus » Zuid-Afrika sluit zijn grenzen voor mensen uit de door het ebolavirus getroffen landen Guinee, Liberia en Sierra Leone. Reizigers uit die landen die niet de Zuid-Afrikaanse nationaliteit hebben, mogen het land niet meer in.
      • 29 augustus » De vulkaan Tavurvur in Papoea-Nieuw-Guinea barst uit.
      • 4 september » Zuid-Afrika heeft de dalai lama, de geestelijk leider van de Tibetanen, voor de derde keer in vijf jaar een visum geweigerd.
      • 5 oktober » De attractie Maelstrom in Epcot sluit haar deuren.
    • De temperatuur op 12 december 2014 lag tussen 4,5 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 14,2 mm neerslag gedurende 12,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Mijnwerkers in Zuid-Afrika gaan in staking om een hoger loon af te dwingen. De grootste vakbond in deze sector, AMCU, heeft opgeroepen tot de staking in de platinamijnen in het noordwesten van het land.
      • 7 maart » De Nederlandse atlete Nadine Broersen wordt wereldindoorkampioene op de vijfkamp in het Poolse Sopot. Met haar sprong van 1,93 meter verbetert ze tevens het Nederlands indoorrecord hoogspringen.
      • 8 juni » Rafael Nadal wint voor de negende maal het toernooi van Roland Garros. In de finale verslaat hij Novak Đoković met 3-6, 7-5, 6-2, 6-4. Het is de veertiende zege van de Spanjaard bij een grandslamtoernooi, waarmee hij de prestatie van Pete Sampras evenaart.
      • 15 augustus » De Nederlandse atlete Dafne Schippers wint op het EK in Zürich goud op de 200 meter. Twee dagen eerder won zij al de 100 meter.
      • 12 oktober » Het dodental als gevolg van de uitbarsting van de Japanse vulkaan Ontake loopt op tot 56.
      • 31 oktober » Blaise Compaoré stapt op als president van Burkina Faso.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ROGIER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ROGIER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ROGIER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ROGIER (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Rogier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Rogier, "Stamboom Rogier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-rogier/I37649856.php : benaderd 21 januari 2026), "Johannes ROGIER (1946-2014)".