Hij is getrouwd met Jutta van Luxemburg.
Zij zijn getrouwd rond 1065.
Kind(eren):
Walram I van Limburg of Walram Udo (geboren ca. 1030 – overleden 1082) was vanaf 1061 de eerste graaf van Limburg die met zekerheid genoemd kan worden. Tevens was hij graaf van Aarlen en voogd van de abdij van Sint-Truiden. Walram wordt soms beschouwd als bouwheer van het slot Limburg, doch deze mening is vooralsnog niet verenigd kunnen worden met het feit dat bedoelde burcht zich in 1085 nog in handen bevond van paltsgraaf Herman II van Lotharingen.
Walram was zoon van Walram van Aarlen (ca.991 – 1052) en de kleinzoon van Hendrik van Worms (970 – 991) en van Adela, dochter van Diederik I van Lotharingen. Hij huwde met Jutta, dochter van Frederik van Luxemburg, Hertog van Neder-Lotharingen en Gerberga van Boulogne.
Zijn zoon Hendrik I (Volgt 2), die hem opvolgde als graaf van Limburg, zou in 1101 hertog van Neder-Lotharingen en markgraaf van Antwerpen worden, mede dankzij de verwantschappen via zijn moeder en grootmoeder.
Kinderen:
– Henry I van Limburg, graaf van Limburg
– Koenraad van Merum, graaf van Merum
– Henri d’Arlon, hertog van Neder-Lotharingen.
– Appolonia van Limburg
johnooms.nl
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Walram 1 (walram udo) van Limburg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1065 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jutta van Luxemburg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.