Repertorium van de Lenen van de Hofstede van Voorne.
- MELISSANT
nr.151. Een zesde deel van het ambacht van Melissant, Noorderschorre en Wellestrijpe, nl. benoeming van schout, schepenen en dijkgraaf, kerkgift, kosterij en geestelijke prebenden, maalderij, visserij, vogelarij, veer en toebehoren, 15 groten Vlaams per gemet als jaarschot en 2 groten Vlaams van elk vat bier.
14-5-1488: Tielman Oom van Wijngaarden na bedijking, waarvoor hij in 1480 octrooi kreeg, LRK 94 fol. 31.
1-2-1498: Willem Oom van Wijngaarden Jansz. bij dode van Tielman, zijn oom, met lijftocht van Maria, dochter van Filips Ruigrok van de Werve, zijn vrouw, op 15 pond jaarlijks, LRK 94 fol. 60v-61.
3-12-1535: Cornelis Oom van Wijngaarden bij dode van Willem Oom, ridder, zijn vader, LRK 125 c. Zeeland fol. 41v-42.
27-5-1536: Jasper van Treslong voor Katharina van Wijngaarden, zijn vrouw, bij overdracht door Frank van der Hoeve, curator, voor Cornelis van Wijngaarden, haar broer, LRK 125 c. Zeeland fol. 42v-44v.
26-5-1558: Nikolaas van Zandwijk, baljuw van den Briel en Voorne, voor Katharina, weduwe van Jasper van Treslong, baljuw van den Briel, LRK 125 c. Zeeland fol. 44v.
Zij is getrouwd met Jasper [Baljuw] Bloys Van Treslong (van Voorne).
Zij zijn getrouwd voor 1536.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.