De temperatuur op 18 september 1878 lag rond de 15,5 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
12 december » US Steel wordt opgericht.
Dag van overlijden 27 december 1934
De temperatuur op 27 december 1934 lag tussen 5,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
Dag van begraven 31 december 1934
De temperatuur op 31 december 1934 lag tussen 6,8 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 3,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Os.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Os (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Van Os is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen Harry Lubberman, "Stamboom Van Os", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-os-stamboom/I6139.php : benaderd 8 januari 2026), "Johanna Carolina Geertruida "Johanna" van Os (1878-1934)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.