Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Wilhelmus Petrus Schepens (1749-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Petrus Schepens 


Gezin van Wilhelmus Petrus Schepens

Hij is getrouwd met Joanna Theodorus van Croonenburg.

Toestemming voor het huwelijk is 28 juni 1788 verkregen te Oirschot.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1788 te Oirschot.Bron 2


Kind(eren):

  1. Theodorus Scheepens  1794-???? 
  2. Henricus Schepens  1799-????
  3. Petronella Schepens  1791-????
  4. Petrus Schepens  1797-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Petrus Schepens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Petrus Schepens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Wilhelmus Petrus Schepens



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB Oirschot inv.nr. 32.11 , folio 121
  2. DTB Oirschot inv.nr. 32.22 , folio 142v

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1788 lag rond de 24,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
    • 2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
    • 9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
    • 6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
    • 7 april » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
    • 23 mei » South Carolina wordt de achtste staat van de Verenigde Staten.
    • 23 november » Begin van de strengste winter sinds in 1706 in Nederland met metingen werd begonnen.

Over de familienaam Schepens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schepens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schepens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schepens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I5424.php : benaderd 4 februari 2026), "Wilhelmus Petrus Schepens (1749-????)".