Stamboom Schook » Carolina Iptje "Lien" du Chatenier (1908-1963)

Persoonlijke gegevens Carolina Iptje "Lien" du Chatenier 


Gezin van Carolina Iptje "Lien" du Chatenier

(1) Zij is getrouwd met Johann Anton Sanders.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1931 te Voorburg, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Persoonskaart/Familieadvertentie
verloofd 10-8-1927

Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 5 november 1940 te Voorburg.Bron 1

Oorzaak: echtscheiding


(2) Zij heeft/had een relatie met Joop Pas.

De relatie startte na 1940.Bron 4


Notities over Carolina Iptje "Lien" du Chatenier

Persoonskaart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina Iptje "Lien" du Chatenier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolina Iptje "Lien" du Chatenier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Carolina Iptje "Lien" du Chatenier

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina Iptje du Chatenier

Iptje Perfors
1879-1924
Iptje Perfors

Carolina Iptje du Chatenier
1908-1963

Carolina Iptje du Chatenier

(1) 1931
(2) > 1940

Joop Pas
± 1905-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Overlijdensbericht
    3. Persoonskaart/Familieadvertentie
    4. Leny Sanders

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1908 lag tussen 11,8 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 28 juli 1931 lag tussen 10,8 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
      • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • De temperatuur op 15 juni 1963 lag tussen 7,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 20 april » Openingsceremonie van de vierde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in São Paulo.
      • 26 juni » John F. Kennedy spreekt tijdens een toespraak in West-Berlijn de beroemde woorden: "All free men, wherever they may live, are citizens of Berlin, and, therefore, as a free man, I take pride in the words 'Ich bin ein Berliner!'"
      • 30 juni » Kroning van Paus Paulus VI in Rome. Hij is de laatste paus die met een tiara is gekroond.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 14 december » De inwoners van Hoogezand-Sappemeer schakelen als eerste gasverbruikers van Nederland over op aardgas uit Slochteren.
      • 31 december » De Centraal-Afrikaanse Federatie valt uiteen in Malawi, Rhodesië en Zambia.
    • De temperatuur op 19 juni 1963 lag tussen 10,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 17 februari » In Graft treden Ard Schenk en Kees Verkerk voor het eerst tegen elkaar in het strijdperk.
      • 24 april » Het Verdrag van Wenen inzake consulair verkeer wordt aangenomen.
      • 30 juni » Kroning van Paus Paulus VI in Rome. Hij is de laatste paus die met een tiara is gekroond.
      • 28 augustus » Martin Luther King geeft zijn beroemde I Have a Dream speech tijdens een burgerrechtendemonstratie in Washington D.C.
      • 9 december » Het Sultanaat Zanzibar wordt onafhankelijk.
      • 22 december » Er ontstaat brand op het schip de Johan van Oldenbarnevelt - dan bekend staand als TSMS Lakonia, waardoor deze in de loop van de nacht afbrandt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Du Chatenier


    De publicatie Stamboom Schook is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Schook, "Stamboom Schook", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_schook/I984260660.php : benaderd 31 januari 2026), "Carolina Iptje "Lien" du Chatenier (1908-1963)".