De temperatuur op 16 mei 1934 lag tussen 4,9 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
Dag van overlijden 3 juli 2013
De temperatuur op 3 juli 2013 lag tussen 14,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
21 januari » De Nederlandse minister van financiën Jeroen Dijsselbloem wordt gekozen tot voorzitter van de Eurogroep. Hij volgt de Luxemburger Jean-Claude Juncker op.
26 januari » Franse en Malinese troepen heroveren Gao op de islamitische beweging Ansar Dine.
13 februari » Het Australische parlement keurt een wet goed die de Aborigines erkent als oorspronkelijke bewoners van het continent.
18 februari » Twee van zijn belangrijkste sponsors keren de van moord verdachte Zuid-Afrikaanse atleet Oscar Pistorius de rug toe. Brillenfabrikant Oakley heeft de overeenkomst stopgezet, terwijl Nike heeft aangegeven hem niet meer voor toekomstige reclamecampagnes te zullen inzetten.
29 juli » Bij een helikoptercrash in Roemenië komen vijf mensen om het leven, onder wie de omstreden Roemeense zakenman, Sorin Terbea. Hij was verwikkeld in een omkoopschandaal rondom voetbalwedstrijden.
3 november » In Duitsland wordt bekendgemaakt dat in een woning in München in 2012 meer dan 1400 sedert de nazitijd vermiste kunstwerken zijn ontdekt. Hierbij zijn werken van onder anderen Picasso, Matisse, Chagall, Nolde, Marc, Beckmann, Klee, Kokoschka en Liebermann.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I257107.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Bols (1934-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.