Stamboom Voorhaar » Bertrada van Gometz

Persoonlijke gegevens Bertrada van Gometz 


    Gezin van Bertrada van Gometz

    Zij is getrouwd met Amaury I van Montfort.

    Zij zijn getrouwdBron 1


    Kind(eren):

    1. Simon I van Montfort  ± 1025-1087 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertrada van Gometz?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Bertrada van Gometz

    Bertrada van Gometz



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bertrada van Gometz



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van Gometz


    De publicatie Stamboom Voorhaar is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Voorhaar, "Stamboom Voorhaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-voorhaar/I5158.php : benaderd 29 januari 2026), "Bertrada van Gometz".