Stamboom Van Traa » Suzanna Willemina van Traa (1878-1953)

Persoonlijke gegevens Suzanna Willemina van Traa 

  • Zij is geboren op 17 april 1878 in Rotterdam.
    Kind Suzanna Willemina van Traa
    Vader Willem van Traa
    Moeder Anna Hartong
    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 17-04-1878
    Opmerkingen akte nr. 1714
    Rotterdam Akte Jaar 1878 Nummer b060v
  • Woonachtig:
    • vanaf 1878: Schiedamschesingel 52, Rotterdam.Bron 1
    • vanaf 1880: Glashaven 8, Rotterdam.Bron 1
    • vanaf 1886: Wijnhaven 155, Rotterdam.Bron 1
  • Zij is overleden op 28 juli 1953 in Rotterdam, zij was toen 75 jaar oud.
    Stadsarchief Rotterdam te Rotterdam, BS Overlijden
    Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente Rotterdam, Rotterdam, archief 999-09, inventaris­num­mer 1953B2, 28 juli 1953, aktenummer 1953.1607, folio b2-089v
  • Een kind van Willem van Traa en Anna Hartong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 maart 2018.

Gezin van Suzanna Willemina van Traa

Zij is getrouwd met Karel Hendrik Lodewijk van Klaveren.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1903 te Rotterdam, zij was toen 25 jaar oud.

Bruidegom Karel Hendrik Lodewijk van Klaveren , Rotterdam , 31
Vader Karel Hendrik Lodewijk van Klaveren
Moeder Johanna Gijsbartha van Zwet
Bruid Suzanna Willemina van Traa , Rotterdam , 25
Vader Willem van Traa
Moeder Anna Hartong
Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 14-05-1903
Rotterdam Akte Jaar 1903 Nummer f5v

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Suzanna Willemina van Traa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Suzanna Willemina van Traa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Suzanna Willemina van Traa


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Suzanna Willemina van Traa



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Adresboeken - 1838 (http://www.gemeentearchief.rotterdam.nl/content/index.php?option=com_wrapper&Itemid=165)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 april 1878 lag rond de 10,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 14 mei 1903 lag tussen 8,0 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 28 juli 1953 lag tussen 9,0 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 1 februari » De Nederlandse schaatser Kees Broekman wordt in Hamar Europees schaatskampioen.
      • 3 februari » Portugese kolonisten richten op Sao Tomé een bloedbad aan onder de Afrikaanse bevolking.
      • 30 maart » Albert Einstein publiceerde voor de laatste keer een herziene unificatietheorie.
      • 18 mei » De Amerikaanse Jacqueline Cochran vliegt als eerste vrouw sneller dan het geluid.
      • 29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
      • 25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Traa

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Traa.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Traa.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Traa (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Traa is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Van Traa, "Stamboom Van Traa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-traa/I966.php : benaderd 4 januari 2026), "Suzanna Willemina van Traa (1878-1953)".