Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Catharina Johanna Jacoba Rotteveel (1910-1988)

Persoonlijke gegevens Catharina Johanna Jacoba Rotteveel 

Bron 1

Gezin van Catharina Johanna Jacoba Rotteveel

Zij is getrouwd met Arjen Sijmen Langereis.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1935 te Amsterdam, zij was toen 24 jaar oud.

Noord-Hollands Archief te Haarlem, BS Huwelijk
burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken v..., Amsterdam, archief 358.6, inventaris­num­mer 3513, 16-05-1935, Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1935, aktenummer Reg. 14 fol. 42v

Permalink https://hdl.handle.net/21.12102/97DABF650F1D416084B8F152DB8FE7E0

Gescheiden 16-8-1946 Medan NI, hertrouwd 20-8-1947 Amsterdam

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Catharina Johanna Jacoba Rotteveel

Geb: BS 8-11-1910, De avondpost 8-11-1910

Godsdienst RK (BS den Haag 1895-1913) Klapper Niet Gezinshoofden
1913-1939 BS den Haag.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Johanna Jacoba Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Johanna Jacoba Rotteveel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1910 lag tussen 3,7 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 16 mei 1935 lag tussen 0,4 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,7 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 6 oktober 1988 lag tussen 9,2 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 13,6 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
    • 16 mei » In de Peruviaanse hoofdstad Lima wordt een aanslag op Paus Johannes Paulus II verijdeld. In het politiecordon naar het vliegveld hadden zich leden van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad als agenten vermomd.
    • 2 juli » Paus Johannes Paulus II noemt de bisschopswijding van 30 juni in Écône in Zwitserland een schismatieke daad en excommuniceert aartsbisschop Marcel Lefebvre en de vier wijdelingen.
    • 6 september » Minister Wim van Eekelen treedt af vanwege de "paspoortaffaire".
    • 8 september » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca het ruim half jaar oude wereldrecord hoogspringen van Carlo Thränhardt met 1 centimeter aan tot 2,43 meter.
    • 18 oktober » De tropische cycloon Joan, die zware regenval met zich meebrengt, veroorzaakt in het noorden van Colombia overstromingen waardoor zeker drie mensen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rotteveel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I1922.php : benaderd 26 januari 2026), "Catharina Johanna Jacoba Rotteveel (1910-1988)".