Over de dag » donderdag 6 oktober 1988Kalender omzetter

7 oktober 1988 Volgende paginaVorige pagina 5 oktober 1988


Geboren op donderdag 6 oktober 1988
Overleden op donderdag 6 oktober 1988

Bron: Delpher (KB | nationale bibliotheek) Kranten van 6 oktober 1988 op Delpher


Geboren op 6 oktober

Overleden op 6 oktober

Populaire jongens voornamen in 1988
Populaire meisjes voornamen in 1988

Bron: Wikipedia Historische gebeurtenissen 1988
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
  • 6 april » De politie arresteert Ferdi Elsas, de moordenaar van Ahold-topman Gerrit Jan Heijn, en vindt op zijn aanwijzingen het stoffelijk overschot van Heijn in de bossen bij Renkum.
  • 7 april » De eerste wereldwijde No Smoking Day.
  • 9 juni » In Bratislava verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,33 seconden) met een tijd van 10,25 seconden.
  • 20 september » De nieuwe machthebber van Haïti, generaal Prosper Avril, stelt een kabinet samen met vrijwel uitsluitend burgers na de staatsgreep van jonge soldaten en onderofficieren van twee legereenheden.
  • 26 september » Atleet Ben Johnson wordt gediskwalificeerd wegens dopinggebruik nadat hij de 100-meterfinale had gewonnen tijdens de Olympische Spelen in Seoel.
  • 21 december » 270 mensen komen om als een vliegtuig tijdens Pan Am vlucht 103 explodeert en neerstort op Lockerbie (Schotland). De aanslag leidt tot een jarenlange boycot van Libië.
Weer 6 oktober 1988

De temperatuur op 6 oktober 1988 lag tussen 9,2 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 13,6 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen.

Bron: KNMI