Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel (1880-1946)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel 

Bron 1

Gezin van Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel

Hij is getrouwd met Maria Liepelt.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1907 te den Haag, hij was toen 27 jaar oud.

Eerste huweljksafkondiging 14-7-1907 De Avondpost

v Goghstraat 141, den Haag 04-04-1935 Moerbeiplein 3, den Haag 1933-1935 v Goghstraat 141, den Haag 1920-1933 Jacobstraat 116, den Haag 1907-1920
acte 1281 geg. ouders Get: Adrianus Jacobus Rotteveel,25,
timmerman,broer, Johannes Paulus van de Graaf,76, zonder, Hendricus
Johannes Ignatius Rotteveel,23,loodgieter, broer,allen wonende alhier
en Hermanus van Reede, 25, arbeider wonende Gouda (GA den Haag)

https://hdl.handle.net/21.12124/AB0D9FDD6E5941ACAD15D03CC9CF2955

Kind(eren):



Notities over Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel

acte 307 dd 26/1/1880 Ida Stam wed Verheijd,60 vroedvrouw geeft aan
Get: Johannes Martinus Geneste,64 en Dirck van der Tas,57 (Ga den Haag)

https://hdl.handle.net/21.12124/243F9A9A2BCD4C48AB675F111D8D75A1

ovl. Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Overlijden
Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 1664, 04-01-1946, Overlijdensakten Den Haag, aktenummer A38

Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/9D4AA2AF0DDA4DB5B83DD82CDEFD1DAF

BS Garnizoensregister 1891-1914 pag 177
6-8-1898 ingeschreven militair register Den Helder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 januari 1880 lag rond de -2,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 24 juli 1907 lag tussen 9,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • De temperatuur op 3 januari 1946 lag tussen -5,8 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
      • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
      • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
      • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
      • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rotteveel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I1728.php : benaderd 15 januari 2026), "Nicolaas Joseph Hendricus Rotteveel (1880-1946)".