Stamboom Van Osch » Aert Wouter sBonten (± 1380-< 1446)

Persoonlijke gegevens Aert Wouter sBonten 


Gezin van Aert Wouter sBonten

Hij heeft/had een relatie met Marije Peter Haermans.

De relatie startte


Kind(eren):



Notities over Aert Wouter sBonten

schepenbank Oisterwijk:
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr. 145, microfiche 1-D8, f. 3-1, aktenr. 111.
Op 28-01-1426 schold Jan Aert Zegers, die men noemt Jan die Brouwer, kwijt AERT DEN BONT van Enschit van alle brieven, geloften en vorwaarden die Aert die Bont deed van de vorsterij van Oisterwijk.
3-2. Voornoemde Aert die Bont beloofde aan Jan Aert Zegers hem geen schade toe te brengen in de dienst van de vorsterij van Oisterwijk. Jan moet aan Aert zijn jaargulden blijven leveren. Hiermee werd een uitspraak gevolgd van 5 zeggeren, te weten Jan Bruijstens van Andel, Bruijsten Bruijstens, Laureijns van der Heijde, Aert Knode en Jan Jan Wijtmans.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aert Wouter sBonten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aert Wouter sBonten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aert Wouter sBonten

Wouter sBonten
± 1330-????
Marij Cort Daneels
± 1335-????
Aert Aerts Smoelneers
± 1320-< 1378
Kathelijn N.N.
± 1325-> 1378

Aert Wouter sBonten
± 1380-< 1446



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam SBonten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SBonten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SBonten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SBonten (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I64783.php : benaderd 14 januari 2026), "Aert Wouter sBonten (± 1380-< 1446)".