Hij is getrouwd met Katherijn Arnt Smoelneer.
Zij zijn getrouwd rond 1380.
Kind(eren):
schepenbank Oisterwijk:
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr.144, microfiche 1-B5, f.8-4, aktenr. 043.
Op 13-02-1422 verkocht Henric Gherijt Wijten aan Daneel Peter Engelen zoen
1. een stuk land in Westilburg, in de Vellinge Hoeve, tussen voornoemde Deenken Peter Engelen zoen en tussen Peter Stapparts, strekkend op de weg,
2. 1/3 van een erfpacht van 1 lopen rogge, die Henric Smeijerman met lichtmis levert,
welke goederen voornoemde Henric Wijten gekocht had van de erfgenamen van WOUTER SBONTEN en zijn vrouw KATELIJN zoals in schepenbrieven van Oisterwijk.
RHC Tilburg, Oud Rechterlijk Archief Oisterwijk, inv.nr.143, microfiche 3-E2, folium 73-4, aktenr. 621, 24-01-1421
Op 30-03-1421 verkochten 1. YDE AERT SMOELNEERS en haar zuster 2. Elizabeth Aert Smoelneers, en Jan haar zoon, 3. Jan Rose de jonge man van Juet Dideric Storiman, 4. Henric WOUTER SBONTEN, en zijn broer 5. Aert Wouters sBonten, en 6. Aert van der Wijel man van Elisabeth Wouters Bonten aan Aert Ghijsbrecht Houtappels 2 1/2 lopen land in ENSCHOT tussen Gijelijs van der Wagen in het oosten en tussen Aert Houtappels in het westen, strekkend aan Jannijs Wijtten van den Eijnde en aan Aert Henric sBonten zoen,
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr.144, microfiche 2-A3, f.27v-2, aktenr. 156.
Op 01-05-1422 verkocht WOUTER WOUTER SBONTEN ZOEN aan Jan Jan Henric Roelofs zoen een stuk land in Westilburg bij de kerk, tussen Gijelijs Bacs en tussen Aleijt Roepers en haar kinderen, strekkend aan Jan van Zon en aan de Kerkweg. De koper Jan had hierin al 4 roeden land.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Wouter Wouterzoen sBonten | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1380 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Katherijn Arnt Smoelneer | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.