Stamboom Van Osch » Goijaert Jacop Keijmps (± 1400-< 1469)

Persoonlijke gegevens Goijaert Jacop Keijmps 


Gezin van Goijaert Jacop Keijmps

Hij is getrouwd met Lisbeth Akarijn Laureijs Karijns.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Covegonden Goijaert Keijmps  ± 1435-< 1487
  2. N.n. Goijaert Keijmps  ± 1438-????


Notities over Goijaert Jacop Keijmps

BP 1190 (Best) okt 1416 - sept 1417 folio 40v
Daniel Mathijs Aelbrechtssoen van Best en zijn broers Mathijs en Jacob en Jan Henrick Heijmans van Oirle
Goijart Jacob Keijmp

BP 1194 (Oirschot) okt 1423 - sept 1424 folio 14v
(heerdgang van Strathen "windmolen van wijlen Jan die Molner zoon wijlen Aert sLijnwaters")
Claes zoon wijlen Gerit van der Lulsdonc; Goijaert Jacop Keijmps
Goijaert van Zeelst; Willem van Dormale
(met loscondities bij not. acte) 19 maart 1423

BP 1198 (Best) okt 1427 -– sept 1428 folio 77r (Aerle)
Bertout, Dirck, Goossen, Moedel en Gerit zoons van Jan Baliart en van Kathelijn dochter wijlen Goossen Moedel Bertoutss, doen t.b.v. hun zusters Heilwich en Geerborch afstand van de hoeve "Nuwenrot" in Aerle (pachter is Goijart Kemp) 2 juni 1428

BP 1199 (Oirschot) okt 1428 –- sept 1429 folio 123r
Goijart Jacop Keijmpen; Willem Willem Neven; Peter Busscher
de kinderen van Jan die Brouwer van Oerschot; Henrick Ghijbenzoen

BP 1213 (Best) okt 1442 -– sept 1443 folio 247r
Goijart Eckerman zoon wijlen Goijart Eckerman
Goijart Jacop Keijmps; Jan zoon van Goossen Model Janss van Yngen

BP 1219 (Best) okt 1448 -– sept 1449 folio 43v
Geerlinck Geritss van Melcrode
Goijart Jacop Keijmps

BP 1219 (Best) okt 1448 -– sept 1449 folio 254v
Michiel Lambertss van Hall; Goijart Meeuss van Wickenvoert
Goijart Michiel Beltkens; Goijart Jacop Keijmp

BP 1219 (Best) okt 1448 –- sept 1449 folio 255v
Jacop Mathijs Aelbertss van Best; Willem Jacop Keijmp; Goijart Jacop Keijmp

BP 1227 (Best) okt 1456 -– sept 1457 folio 447r
Henrick, Eva en Lijsbeth kinderen van wijlen Akarijn Laureijns Akerijnss
Goijart Keijmps zoon wijlen Jacop (2 actes)

BP 1239 (Best) okt 1469 – sept 1470 folio 20r
Jan natuurlijke zoon wijlen Jan Coppen, man van Aleit Goijart Jacop Keijmps
Hap Goijart Jacop Keijmps

schepenbank Oirschot:
1486: Happo zoon wijlen Goijaert Keijmps, Goijaert Peters als man van Aleijt, Wouter zoon wijlen Goijaert Keijmps voor hemzelf handelend en voor Aleijt, Aleijt, Margriet, Goijaert en Aert zijnde zijn broers en zusters, verder Goijaert Goijaert Ackermans verwekt bij Covegonden Goijaert Keijmps, voor hemzelf handelend en voor ….. (B), Heijlwig, Hadewich, Johanna en …(B) zijn zusters en broers zijnde, verder Jacop en Jan, broers, Pauwels Henrick Pauwels als man van Aleijt, Henrick zoon wijlen Willem Aelbrechts van Gheenen verwekt bij Katarina dochter van Willem Jacop Keijmps, voor hemzelf handelend en voor zijn broer en zuster Willem en Goijaert, verkopen samen aan Beertken Jan van de Spijker, een huis, tuin etc., gelegen in herdgang Naastenbest, b.p. Bert van Gheenen, Frank en Peter van de Meer, Wautgaert Dircks, Henrick Harnismakers, Goijaert van de Langeneep, de gemeijnte. De verkopers beloven alle lasten van hun kant af te handelen, behalve de grondchijns tot aan een blank toe.

bron: Stamboom Goossens & Van der Heijden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Goijaert Jacop Keijmps?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Goijaert Jacop Keijmps

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Goijaert Jacop Keijmps


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Keijmps

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijmps.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijmps.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijmps (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I56543.php : benaderd 16 januari 2026), "Goijaert Jacop Keijmps (± 1400-< 1469)".