Stamboom Van Osch » Jan Willems van der Donck (± 1585-< 1652)

Persoonlijke gegevens Jan Willems van der Donck 


Gezin van Jan Willems van der Donck

Hij is getrouwd met Gerarda Gerardi Joordens.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1626 te Den Dungen.Bron 1

getuigen Jans van den Steen en Arien Ariaensen?

Kind(eren):



Notities over Jan Willems van der Donck

- bij doop Elisabeth en Heijlwigis in 1632 wordt geen moeder genoemd..! Slechts een van de twee kan een kind van hem zijn..!

relevante RK-dopen in Den Dungen..?:
= 27-2-1625 Henrica, dr Jois Guilielmi en Henrica (dgt Antonius Guilielmi en Aleijdis Aegidij)
= 29-3-1629 Arnoldus, zn Jois Guiliemij en Henrica (dgt Egidius Jois en Gertrudis Guilielmij)
= 18-10-1629 Thomas, zn Jois Guilielmi en Elisabeth (dgt Jois Theodori Schoenmakers en Catharina Thomae Willemsen)
= 4-1-1634 Joannes, zn Jois Guilielmij (dgt Cornelius Jacobi en Margaretha Jacobi Godefridi)
= 5-5-1636 Joannes, zn Joes Guilielmij en Joanna Cornelij (dgt Godefridus Godefridi en Joanna Aegidij)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Willems van der Donck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Willems van der Donck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Willems van der Donck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Dungen RK Trouwen 1610-1638

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Donck


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I50159.php : benaderd 16 januari 2026), "Jan Willems van der Donck (± 1585-< 1652)".