Stamboom Van Osch » Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers (1915-2010)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers 


Gezin van Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers

Zij is getrouwd met Petrus Johannes Gerke.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1944 te Amsterdam, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Notities over Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers

adres: Rinkveld 1, 5721SP ASTEN; tel 0493 341381

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Hendrika Maria Dimmers

Peter Dimmers
1847-1906

Wilhelmina Hendrika Maria Dimmers
1915-2010

1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. parenteel van Foppe Jans van Baarda

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1915 lag tussen -2,4 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
  • De temperatuur op 28 oktober 1944 lag tussen 3,6 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 17 september » De USAAF en de RAF voeren als onderdeel van Operatie Market Garden een bombardement uit op de kazernes van Ede. Veel bommen komen echter in de bebouwde kom van Ede terecht. Er vallen 69 burgerslachtoffers.
    • 21 september » De Poolse 1e Onafhankelijke Parachutistenbrigade landt bij Driel in het kader van Operatie Market Garden.
    • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
    • 16 december » Begin van het Ardennenoffensief. Een V-2-raket treft de Cinema Rex in Antwerpen waarbij 567 mensen omkomen.
  • De temperatuur op 17 februari 2010 lag tussen -4,5 °C en 2,6 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Een groep militairen pleegt in Niger een staatsgreep tegen de regering en vestigt een militaire junta.
    • 12 maart » Wouter Bos (PvdA) trekt zich terug uit de landelijke politiek. Hij wil meer tijd besteden aan zijn gezin.
    • 25 maart » Een vulkaanuitbarsting op IJsland ontregelt het vliegverkeer in heel Europa.
    • 20 mei » KVRS Waasland - SK Beveren ontstaat uit een fusie tussen Red Star Waasland en KSK Beveren.
    • 30 mei » Naar tienjaarlijkse gewoonte vindt in Dendermonde de ommegang van het Ros Beiaard plaats.
    • 10 september » Première van de eerste Klingon-opera ’u’ in Den Haag.
  • De temperatuur op 20 februari 2010 lag tussen -3,2 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Lars Lagerbäck wordt aangesteld als bondscoach van het Nigeriaans voetbalelftal.
    • 12 maart » Wouter Bos (PvdA) trekt zich terug uit de landelijke politiek. Hij wil meer tijd besteden aan zijn gezin.
    • 3 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de derde keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 15 juli » De Airbus A380, het grootste passagiersvliegtuig ter wereld, landt voor het eerst in Nederland, op luchthaven Schiphol.
    • 24 juli » Tijdens de Love Parade in Duisburg vallen 21 doden en meer dan 500 gewonden door verdrukking van bezoekers bij de ingang van het festivalterrein.
    • 11 augustus » Aanvaller Robbie Keane speelt tegen Argentinië zijn honderdste interland voor het Iers voetbalelftal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Victor Kiernan (95), Brits historicus
  • 2009 » Conchita Cintrón (86), Peruaans stierenvechtster
  • 2009 » Edhi Handoko (48), Indonesisch schaakgrootmeester
  • 2009 » Eric Blau (87), Amerikaans musicalschrijver
  • 2010 » Kathryn Grayson (88), Amerikaans actrice
  • 2010 » Ines Paulke (51), Duits rockartieste

Over de familienaam Dimmers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dimmers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dimmers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dimmers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I4002.php : benaderd 12 januari 2026), "Wilhelmina Hendrika Maria "Wil" Dimmers (1915-2010)".