Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 augustus 2024.
Gezin van Anna Katharijna de Groot
Notities over Anna Katharijna de Groot
Partner: Jacobus de Haan (ondertrouw te Amsterdam op 04-09-1722). In 1759 woonachtig in de Elandstraat, schuin tegenover de Konijnenstraat te Amsterdam.
De temperatuur op 16 januari 1757 lag rond de 1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: geheel betrokken sneeuw. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I6824.php : benaderd 6 februari 2026), "Anna Katharijna de Groot (1698-1757)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.