Ouders maken op 09-01-1738 een testament op de langstlevende in Buren. Jantje ligt op dat moment ziek te bedde en Aart is gezond. Kinderen Grietje, Gijsbert en Jannetje worden genoemd. (Bron: RaR)
Overleden tussen 1763 en 03-11-1770.
Jannigje wordt genoemd in het testament van haar moeder in 1763.
Op 03-11-1770 gaat weduwnaar Wouter van Stuijvenberg te Buren in ondertrouw met Johanna Geertruij Straatman.
Partner: Wouter van Stuijvenberg, huwelijk te Buren 03-01-1757.
2 oktober 1765 Buren: Jannigje Hack en Wouter van Stuijvenberg verkopen voor 312 gulden aan Jan Stappershoef en Cornelia van Beest van 1 morgen en 2 hont bouwland gelegen op Den Ham te Buren [afkomstig uit de ouderlijke bezittingen van Jannigje Hack]. (Bron: RaR, T1512, 116 dig. pag. 83/229).
29 maart 1766 Buren: Vestenis [bevestiging] van Gijsbert Hack en Neeltje van Breumelen echtelieden, dat zij 300 Carolusguldens, ad 20 stuivers Hollands per stuk, schuldig zijn aan het Weeshuis van Buren. Onderpand is hun huis, hof, erf en schuur gelegen tussen de stad Buren en het Kasteel. Daarnaast een hof of tuin gekomen van Johannes Hoogmoet gelegen op de grachtkant buiten de Huizenpoort in Buren. [Ouderlijk huis en tuin van Gijsbert Hack].
Vestenis [bevestiging] van Jannigje Hack [zus van Gijsbert] en Wouter van Stuijvenberg echtelieden, dat zij 300 Carolusguldens, ad 20 stuivers Hollands per stuk, schuldig zijn aan het Weeshuis van Buren. Onderpand hun huis, erf en schuur in de Rodehelstraat te Buren. Daarnaast 16 hont bouwland als Elzenbos gelegen op de Nieuwe steeg in Buurmalsen [de laatste ook afkomstig uit de ouderlijke bezittingen van Jannigje en Gijsbert Hack]. Afgelost 14 maart 1769. (Bron: RaR, T1512, 116 dig. pag. 92 en 93/229).
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen