Naam komt ook voor als Hildegunda of Hildegundis Aerts of Aarts.
Zie bij notities.
(1) Zij is getrouwd met Albert Jaspersz Hack.
Toestemming voor het huwelijk is 20 april 1683 verkregen te Beusichem.Bron 1
Zij zijn getrouwd op 6 mei 1683 te Beusichem.Bron 1Gezin woont in Beusichem, huwelijk is NH, kinderen zijn RK gedoopt te Culemborg.
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Evert Hendricksz van Hisvelt.
Zij zijn getrouwd op 13 juli 1695 te Beusichem.Bron 1
Evert is weduwnaar van Geertruyd van Raam.
Hillichie woont in 1718 in de Gansensteeg in Beusichem (zie bij notities).
In 1678 lid van het St Anthonisgilde in Beusichem: 'Anno 1680 heeft het Broederschap geteert ten huijse van Cornelis Verweij. Ende sijn alsoen int voors. Gilt gecomen dese naebeschreve persoonen [o.a.] Hilleken Aerts van den Beijer'.
Doel van de broederschap was dat de leden zorg moesten dragen voor de begrafenis van hun overleden confraters.
22 april 1718 Beusichem en Zoelmond: Hillichje Aerts van den Beijert, laatst weduwe van Evert Hendriksz van Hiesvelt. Schuldbekentenis van 400 Carolusguldens ad. 20 stuivers per stuk, aan de Armen Diakonie van Beusichem.
Haar onderpand was een huis en erf gelegen in de Gansesteeg in Beusichem en een halve morgen boomgaard gelegen op de Heuvel in Beusichem, inclusief de jaarlijkse vruchtopbrengst, en een hofje aan de Beusichemse Broeksteeg. Haar zoons Aart en Jacobus Hack zijn beiden getuige van deze geldlening.
Overlijdensdatum van Albert Jaspersz Hack wordt genoemd: 22-08-1695, moet hoogstwaarschijnlijk zijn 22-08-1694.
(Bron: RaR, T1512, 222 dig. pag. 252/282)
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Hillichie Aertsdr van den Beyert | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1683 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Albert Jaspersz Hack | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1695 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Evert Hendricksz van Hisvelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||