Stamboom Van der Valk » Jannetje Aartsen (± 1833-1906)

Persoonlijke gegevens Jannetje Aartsen 


Gezin van Jannetje Aartsen

Zij heeft/had een relatie met Hendrik van der Veen.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Margrieta van der Veen  1869-1954 


Notities over Jannetje Aartsen

Bij overlijden dochter Margrieta wordt haar naam als 'Aarsen' vermeld.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Aartsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Aartsen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 27jr in 1860
  2. akte 63

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1906 lag tussen 9,1 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aartsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aartsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aartsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aartsen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I3563.php : benaderd 21 januari 2026), "Jannetje Aartsen (± 1833-1906)".