Stamboom Van Bommel » Johanna Jantze (????-> 1855)

Persoonlijke gegevens Johanna Jantze 

  • Zij is overleden na 8 augustus 1855.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 april 2011.

Gezin van Johanna Jantze

Zij is getrouwd met Johannes van Vlodorp.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Jantze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Jantze

Johanna Jantze
????-> 1855



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Jantze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jantze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jantze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jantze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I1914.php : benaderd 9 januari 2026), "Johanna Jantze (????-> 1855)".