Stamboom Van Bommel » Johannes van Vlodorp (-< 1855)

Persoonlijke gegevens Johannes van Vlodorp 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden voor 8 augustus 1855.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 april 2011.

Gezin van Johannes van Vlodorp

Hij is getrouwd met Johanna Jantze.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van Vlodorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van Vlodorp

Johannes van Vlodorp
-< 1855


Johanna Jantze
????-> 1855


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vlodorp


De publicatie Stamboom Van Bommel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark van Bommel, "Stamboom Van Bommel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bommel/I1913.php : benaderd 7 januari 2026), "Johannes van Vlodorp (-< 1855)".