Stamboom Uiterwijk » Hendrika Lamberta Wagter (1935-1935)

Persoonlijke gegevens Hendrika Lamberta Wagter 


Gezin van Hendrika Lamberta Wagter

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Lamberta Wagter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Lamberta Wagter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Lamberta Wagter

Margje Dekker
1879-????
Aaltje Krol
1885-1946

Hendrika Lamberta Wagter
1935-1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1935 lag tussen 10,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
    • De temperatuur op 17 november 1935 lag tussen 6,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wagter

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wagter.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wagter.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wagter (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Uiterwijk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Uiterwijk, "Stamboom Uiterwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uiterwijk/I798.php : benaderd 2 januari 2026), "Hendrika Lamberta Wagter (1935-1935)".