Stamboom Uiterwijk » Andries Wagter (1904-1994)

Persoonlijke gegevens Andries Wagter 


Gezin van Andries Wagter

Hij is getrouwd met Aaltje Buitenhuis.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1931 te Nijeveen, Drenthe, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Lambert Wagter  1932-1933
  3. Aaltje Wagter  1934-2000
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Wagter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andries Wagter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Wagter


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14684506

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1904 lag tussen 8,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 27 juni 1931 lag tussen 8,5 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
  • De temperatuur op 11 juni 1994 lag tussen 7,3 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Het Tsjechisch voetbalelftal speelt in en tegen Turkije (1-4) de eerste officiële interland sinds de vreedzame boedelscheiding met Slowakije.
    • 1 april » Hongarije verzoekt om toetreding tot de Europese Unie.
    • 3 april » Fatos Nano, premier en leider van de belangrijkste oppositiepartij van Albanië, wordt tot twaalf jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens fraude en verduistering.
    • 31 oktober » De Chinese premier Li Peng begint aan een historisch bezoek van vijf dagen aan Zuid-Korea. Het is de eerste maal dat een Chinese regeringsleider Seoul aandoet.
    • 13 december » VN-militairen maken met behulp van soldaten van het Rwandese regeringsleger een begin met de ontwapening van militante Hutu's in kampen in Zuidwest-Rwanda.
    • 27 december » Zeker 115 journalisten komen in 1994 op gewelddadige wijze om het leven tijdens de uitoefening van hun beroep, maakt de Internationale Federatie van Journalisten bekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wagter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wagter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wagter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wagter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Uiterwijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Uiterwijk, "Stamboom Uiterwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uiterwijk/I216.php : benaderd 16 februari 2026), "Andries Wagter (1904-1994)".