Parbo BS-G.1864, 30 jan, akte.73; Bevallen in huis C-11, Mariana Rachel Wolf, dochter genoemd Cirena Elisabeth Wolf. Aangever Henrij Louis Egbert Amson, getuigen Daniel Wolf, Isak de Pina junior.
Surin Courant 22-10-1896
Allodialen Eigendom:
-C.E.van Exel - Wolf, erf Keizerstraat Z, D41b.
VT1921 kring XI lijst14 Prinsenstraat
Wolf C.E. 1864 Prb (=geboren Paramaribo)
d (=dochter) beroepl. Nedl. Herv.Gem W (=weduwe) EM (=erkend moeder)
(1) Zij is getrouwd met Antoon Karel DeBeus.
Zij zijn getrouwd.
(2) Zij is getrouwd met Julius Frederik van Exel.
Zij zijn getrouwd rond 1890 te Paramaribo, Suriname.
PB BS-H.1892, 20 april No.22; Julius Frederikvan Exel, wednr van Victoria Ellis, 48jr, zn van Margaretha van Exel & Cirena Elisabeth Wolf, wede van Anton Karel Debeus, 28jr, z.b. won te Paramaribo, dr van Mariana Rachel Wolf, z.b. won. te Pb.
---
Paramaribo BS-H.1892, 20 april, akte.22 (dj.41); . . tengevolge van de verhindering van de hierna te noemen comparante om zich naar het gouvernements logeergebouw , gelegen op den hoek van de Gravenstraat en den Groote Combéweg, te begeven in het huis aan de Princessestraat bekend onder letter E nummer tweehonderd en zestig verschenen teneinde een huwelijk aan te gaan: Julius Frederik van Exel (marge: overledem te Pabo 9 maart 1898), weduwnaar van Victoria Ellis, oud acht en veertigjaren, va beroep klerk op het kantoor van een administrateur van plantages, geboren en wonende te Paramaribo, meerderjarige zoon van wijlen Margaretha van Exel & Cirena Elisabeth Wolf (marge: overl. 6 juli 1929) , weduwe van Anton Karel Debeus, oud acht en twintig jaren, zonder beroep, geboren en wonende te Paramaribo,meerderjarige dochter van Mariana Rachel Wolf, zonder beroep, wonende te Paramaribo . . . uit verklaring van den arts Guillaume Jean Vanier de dato gisteren, waaruit blijkt dat de comparante wegens ziekte hare woning niet kan verlaten. De moeder van de comparante tegenwoordig zijnde, verklaarde hare toestemming tot dit huwelijk te verleenen. Waarna wijhun inhet openbaar hebben agfgevraagd getrouwelijk al de plichten zullen vervullen, welke door de wet aan den huwelijksen staat zijn verbonden, hetgeen door hen uitdrukkelijke met JA beantwoord zijnde, hebben wij in naam der wet verklaard, dat zij door den echt aan elkander zijn verbonden. In tegenwoordigheid van Hendrik Gilhuys oud twee en veertig jaren van beroep apotheker, Emanuel Elias Emanuels, oud vijf en vijftig jaren, van beroep koopman, Thomas Hendrik Abendanon, oud twee en veertgig jaren, van beroep boekhouder, en van Wilhelm Anthon Carolus Stolting, oud zeven en dertig jaren van beroep ambtenaar, allen wonende te Paramaribo, als getuigen. En is hiervan opgemaakt, deze akte, welke na voorlezing, door de comparanten, de getuigen en ons is onderteekend, verklarende de moeder van de comparante het schrijven niet te kennen.
kinderen:
M Eduard Douwes van Exel, Med. Dr. 1893-1984
M NN van Exel 1895-
V Irene Susse van Exel 1898-1975
V Louise Clarisse van Exel 1898-ca 1945
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Celina Elisabeth Wolf (Gomperts) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Antoon Karel DeBeus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) ± 1890 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Julius Frederik van Exel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.