STALPAERT - STALPERS XVII Generaties » Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele (± 1602-????)

Persoonlijke gegevens Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele 

  • Hij is geboren rond 1602.
  • Beroep: vanaf 17 mei 1629 lakenkoper.
    Uit: Hof van Holland 1523-1810: NT00353 Decreten.
    6194,"3336/1629/022","1629-05-17","1629-05-17","Willig","Cornelis Claesz van Baren, schoenmaker te Den Haag","Johan Honneur, ontvanger de verpondingen over Den Haag","Johan Honneur, ontvanger der verpondingen over Den Haag", "Francois STALPAERT vander Wiele, lakenkoper te Delft voor Gooswinus Meurkens, thesaurier te Den Haag.","Het huis met erf was belast met 300 gulden toekomende Meynert van Buijren, met 300 gulden toekomende Doctor Arnoldus de Seeck en met 250 gulden toekomende Grietghen Claesdr van Baeren, zuster van de impetrant en weduwe van Joris Jacobsz van der Struijs.","Den Haag, Wagenstraat, een huis en erf gelegen aan de oostzijde van de straat", "NL-HaNA/3.03.01.01/3336////","f539220e-57df-102d-8b87-005056a23d00"
  • Een kind van Jacob Johannesz [Dr.med.] Stalpert van der Wiele en Emerentia Pauwels Swart
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 september 2022.

Gezin van Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele

Sybilla Jansdr Pauw
± 1545-> 1627

Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele
± 1602-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Stalpert van der Wiele


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark Stalpers, "STALPAERT - STALPERS XVII Generaties", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stalpers/I21881.php : benaderd 31 januari 2026), "Franchois Johan [lakenkoper] Stalpert van der Wiele (± 1602-????)".