STALPAERT - STALPERS XVII Generaties » Rudolf de Cocq van Opijnen (± 1275-< 1355)

Persoonlijke gegevens Rudolf de Cocq van Opijnen 

  • Hij is geboren rond 1275.
  • Vermelding: opsplitsen leen Voornsaterwaard.
    40. Een tiende in Voornsaterwaard, die de heer van Putten houdt van Altena, gedeeld met [Gijsbert] Bot van der Eem (1347: in het ambacht van Johanna van der Eem aan de Uitalm, strekkend in de Eem).
    ---
    40A. De helft van het leen.
    1347 - 5 april - Rudolf die Kok van Opijnen, neef van de leenheer.
    1355 - 6 maart - Lijftocht van Mabelia, dochter van wijlen Jacob van Zuilen, ridder, gehuwd met Rudolf die Kok, ridder.
    1392 - 8 mei - Opdracht door Jan van Opijnen behoudens de lijftocht van Belie, weduwe van Rudolf die Kok, zijn oom.
    1414 - 5 mei - Arnout die Kok van Opijnen zoals Rudolf, zijn oom.
  • Hij is overleden voor 1355.
    is jong overleden
  • Een kind van Henric de Werna [Heer] de Cocq van Opijnen en Eva van Langel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 mei 2024.

Gezin van Rudolf de Cocq van Opijnen

Hij is getrouwd met Mabilia Jacobsdr van Zuijlen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolf de Cocq van Opijnen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolf de Cocq van Opijnen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolf de Cocq van Opijnen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Cocq van Opijnen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Mark Stalpers, "STALPAERT - STALPERS XVII Generaties", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-stalpers/I18008.php : benaderd 14 januari 2026), "Rudolf de Cocq van Opijnen (± 1275-< 1355)".