Stamboom Scholman » Wilhelmus Jacobus van der Voorn (1878-1932)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Jacobus van der Voorn 

  • Hij is geboren op 9 november 1878 in IJsselstein, Provincie Utrecht, Nederland.
    Het Utrechts Archief
    Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 770
    Gemeente: IJsselstein
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 125
    Aangiftedatum: 11-11-1878
    kind
    Naam: Wilhelmus Jacobus van der Voorn
    Geslacht: M
    Geboortedatum: 09-11-1878
    Geboorteplaats: IJsselstein
    vader
    Naam: Hendrik van der Voorn
    moeder
    Naam: Gijsbertha Scholman
  • Registratie van geboorte op 11 november 1878.Bron 1
  • Hij is overleden op 31 juli 1932 in IJsselstein, Provincie Utrecht, Nederland, hij was toen 53 jaar oud.
    Het Utrechts Archief
    Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 478
    Gemeente: IJsselstein
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 30
    Aangiftedatum: 01-08-1932
    overledene
    Naam: Wilhelmus Jacobus van der Voorn
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 31-07-1932
    Leeftijd: 53
    Overlijdensplaats: IJsselstein
    vader
    Naam: Hendrik van der Voorn
    moeder
    Naam: Gijsberta Scholman
  • Registratie van overlijden op 1 augustus 1932.Bron 2
  • Een kind van Hendericus van der Voorn en Gijsberta Scholman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 oktober 2010.

Gezin van Wilhelmus Jacobus van der Voorn


Tijdbalk Wilhelmus Jacobus van der Voorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Jacobus van der Voorn

Wilhelmus Jacobus van der Voorn
1878-1932


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Het Utrechts Archief, Toegangnr: 481, Inventarisnr: 770, Gemeente: IJsselstein, Soort akte: Geboorteakte, Aktenummer: 125
    2. Het Utrechts Archief, Toegangnr: 463, Inventarisnr: 478, Gemeente: IJsselstein, Soort akte: Overlijdensakte, Aktenummer: 30

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 november 1878 lag rond de 7,7 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 31 juli 1932 lag tussen 14,0 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Voorn


    De publicatie Stamboom Scholman is opgesteld door Frank Scholman (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Scholman, "Stamboom Scholman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scholman/I2155.php : benaderd 6 februari 2026), "Wilhelmus Jacobus van der Voorn (1878-1932)".