Stamboom Schepers-Bergmans » Johanna Maria Keijsers (1906-2004)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Keijsers 


Gezin van Johanna Maria Keijsers

Zij is getrouwd met Adrianus Johannes van der Zande.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1926 te Halsteren ,NB, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Keijsers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Keijsers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Akte Nr. 47

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1906 lag tussen 12,7 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 10,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
  • De temperatuur op 28 december 1926 lag tussen -3,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 3,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 31 juli 2004 lag tussen 12,4 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Nederland - Albert Heijn haalt een deel van haar 'salmonella-vrije' kip terug omdat deze volgens een test van het Algemeen Dagblad toch salmonella blijkt te bevatten.
    • 27 februari » In de Filipijnen komen 116 mensen om bij een bomaanslag op de veerboot Superferry 14. De aanslag wordt opgeëist door Abu Sayyaf en is de ergste terroristische aanslag in de Filipijnen ooit.
    • 25 juli » Brazilië wint de 41ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië na strafschoppen te verslaan.
    • 8 augustus » FC Utrecht wint de strijd om de Johan Cruijff Schaal door AFC Ajax met 4-2 te verslaan.
    • 29 augustus » Vanderlei de Lima krijgt de Pierre de Coubertin-medaille voor het feit dat hij in de slotfase van de Olympische marathon van Athene werd gehinderd door een dolgedraaide voormalig priester uit Ierland.
    • 1 oktober » VIJFtv, de vrouwenzender van Vlaanderen start met uitzenden.
  • De temperatuur op 3 augustus 2004 lag tussen 13,8 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 21,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Een Progress bevoorradingsraket wordt gelanceerd om de eerste lading wetenschappelijke experimenten naar het ISS te brengen.
    • 14 maart » Presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 29 maart » Roken op de werkplek in Ierland is vanaf vandaag verboden, ook in de kroeg.
    • 25 juli » Brazilië wint de 41ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië na strafschoppen te verslaan.
    • 14 november » In Rosario wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg in Argentinië voor de derde keer in de geschiedenis de Champions Trophy door in de finale Duitsland met 2-0 te verslaan.
    • 17 december » De Nederlandse voetballer Rachid Bouaouzan maakt een zware overtreding op Niels Kokmeijer, waardoor Bouaouzan de rest van het seizoen geschorst werd, zes maanden gevangenisstraf kreeg in 2005 en een boete kreeg. Voor Kokmeijer was zijn carrière als profvoetballer afgelopen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keijsers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijsers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijsers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijsers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Schepers, "Stamboom Schepers-Bergmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans/I58330.php : benaderd 29 januari 2026), "Johanna Maria Keijsers (1906-2004)".