Stamboom Mertens » Johanna Maria Keijsers (1906-2004)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Keijsers 

  • Zij is geboren op 4 augustus 1906 in Halsteren, N-Br, NL.
  • Beroepen:
    • in het jaar 1926 Fabriekarbeidster.
    • van 1928 tot 1931 Zonder beroep.
  • Woonachtig:
    • van 1906 tot 1915: C 211c, Halsteren.
    • van 1915 tot 1920: C 7, Halsteren.
    • van 1920 tot 1915: C 219, Halsteren.
    • van 1925 tot 1926: C 95, Halsteren.
    • van 1928 tot 1929: B 110, Halsteren.
    • van 1929 tot 1931: B 10, Halsteren.
  • Zij is overleden op 31 juli 2004 in Bergen op Zoom, N-Br, NL, zij was toen 97 jaar oud.
  • Een kind van Jacobus Petrus Keijsers en Antonia Bernaards
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2021.

Gezin van Johanna Maria Keijsers

Zij is getrouwd met Adrianus Johannes van der Zande.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1926 te Halsteren, N-Br, NL, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Keijsers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Keijsers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Keijsers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 augustus 1906 lag tussen 12,7 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 10,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • De temperatuur op 28 december 1926 lag tussen -3,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 3,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
      • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • De temperatuur op 31 juli 2004 lag tussen 12,4 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Elazar ben Tsedaka volgt Shalom ben Amram op als Samaritaanse hogepriester.
      • 20 februari » Thailand - Dierenartsen in Thailand hebben vastgesteld dat het H5N1 virus dat de vogelgriep veroorzaakt, verantwoordelijk is voor de dood van minimaal twee katten in de provincie Nakhon Pathom. Het virus lijkt hiermee ook overgeslagen te zijn op deze diersoort.
      • 21 maart » De Telegraaf verschijnt voor het eerst ook op zondag.
      • 22 mei » Amsterdam prolongeert de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door HC Bloemendaal met 3-0 te verslaan in de tweede wedstrijd uit de finale van de play-offs.
      • 12 november » In Liempde wordt in een kampeerboerderij een trainingskamp van de Koerdische Arbeiderspartij PKK opgerold.
      • 26 december » Bij een zware zeebeving, gevolgd door tsunami's, komen in Zuidoost-Azië ruim 230.000 mensen om het leven. Landen als Indonesië, Sri Lanka, India en Thailand worden eveneens ernstig getroffen door dit natuurlijke fenomeen dat met een kracht van 9.1 op de schaal van Richter op de kusten vloog.

    Over de familienaam Keijsers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijsers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijsers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijsers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mertens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. Mertens, "Stamboom Mertens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mertens/I9783.php : benaderd 27 januari 2026), "Johanna Maria Keijsers (1906-2004)".