Stamboom R.H.L. Quint » Grietje Catharina Sofia Quint (1905-1949)

Persoonlijke gegevens Grietje Catharina Sofia Quint 


Gezin van Grietje Catharina Sofia Quint

(1) Zij is getrouwd met Theodorus Marinus van Hoorn.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1921 te Weesp, zij was toen 16 jaar oud.Bron 6

Het echtpaar is gescheiden 28 juni 1925 te Haarlem.Bron 6


(2) Zij is getrouwd met Gerardus Breems.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1926 te Haarlem, zij was toen 20 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 29 april 1930 te Haarlem.Bron 7


(3) Zij is getrouwd met Pieter Roosen.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1931 te Haarlem, zij was toen 26 jaar oud.Bron 8

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Catharina Sofia Quint?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Catharina Sofia Quint

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Catharina Sofia Quint

Grietje Catharina Sofia Quint
1905-1949

(1) 1921
(2) 1926
(3) 1931

Pieter Roosen
1907-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Woonkaart Opa en Oma van Gog uit Weesp
    2. Woonkart Opa en Oma van Gog Weesp
    3. persoonkaart
    4. persoonskaart
    5. Geneanet (Dreijer Stamboom van Gretchen Karolina Mia Astrid Drijer op Geneanet
    6. genlias
    7. Huewelijksakte aantekening
    8. Geneanet

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 april 1905 lag tussen 6,7 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • De temperatuur op 5 augustus 1931 lag tussen 16,7 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 21,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
      • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
      • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
    • De temperatuur op 21 november 1949 lag tussen 4,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 9,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Bandjarmasin.
      • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
      • 23 mei » Vestiging van de Bondsrepubliek Duitsland, (inclusief de voormalige geallieerde bezettingszones waaronder West-Berlijn), met als hoofdstad Bonn. De grondwet van West-Duitsland treedt tevens in werking.
      • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
      • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
      • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Quint

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Quint.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Quint.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Quint (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom R.H.L. Quint is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rein Quint, "Stamboom R.H.L. Quint", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-quint/I289.php : benaderd 2 januari 2026), "Grietje Catharina Sofia Quint (1905-1949)".