De temperatuur op 14 december 1924 lag tussen -2,4 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
Trouwdag 22 januari 1957
De temperatuur op 22 januari 1957 lag tussen -0,5 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
26 januari » De PSP (Pacifistisch Socialistische Partij) wordt opgericht. Deze ging in 1989 op in GroenLinks.
25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
6 december » De eerste poging van de Verenigde Staten om een kunstmaan te lanceren mislukt, waarbij het lanceerplatform wordt opgeblazen.
Dag van overlijden 29 november 2008
De temperatuur op 29 november 2008 lag tussen -1,9 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
19 februari » Fidel Castro kondigt zijn aftreden aan als president van Cuba.
13 april » Opwaaiend brandend WC-papier veroorzaakt brand op de tribunes van het NoordLease Stadion van FC Groningen waardoor de wedstrijd tegen Ajax afgelast wordt.
14 mei » FK Zenit Sint-Petersburg van Dick Advocaat wint de UEFA Cup. In de finale wordt Glasgow Rangers met 2-0 verslagen.
14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
3 oktober » Het Amerikaanse Congres neemt het Plan-Paulson aan, een grootscheeps reddingsplan om de financiële crisis van 2008 te bezweren.
28 december » Schaatsster Elma de Vries wordt achter Ireen Wüst tweede op het NK allround en wint later op de dag de eerste marathon op natuurijs van het seizoen.
Dag van crematie 3 december 2008
De temperatuur op 3 december 2008 lag tussen -0,7 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » Cyprus en Malta schakelen over op de euro als wettelijk betaalmiddel.
16 januari » Voetballer Steven Defour van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2007 in ontvangst.
14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
20 augustus » Op de luchthaven van Madrid komen 154 mensen om het leven bij een vliegtuigcrash van Spanair-vlucht JK 5022; 18 raken gewond. Het vliegtuig wilde naar Las Palmas, maar raakte van de baan door een verkeerde take-off configuratie.
22 oktober » India lanceert zijn eerste maansatelliet, de Chandrayaan-1. Het is een grote stap vooruit voor het ruimteprogramma van het in Bangalore gevestigde Indian Space Research Organisation (ISRO).
3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-michael-jacobs/I47215.php : benaderd 6 februari 2026), "Henricus "Rik" Reuvers (1924-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.