Stamboom Louter/s » Gerritje Blom (1878-1950)

Persoonlijke gegevens Gerritje Blom 

  • Zij is geboren op 5 oktober 1878 in Zetten gemeente Valburg.Bron 1
    Tijdstip: 06:00
    aangevers Henricus Engelbertus van der Velde 55.jr winkelier en Jan Willem Ederveen 42.jr veldwachter beide wonende te gem Valburg
  • Zij is overleden op 30 augustus 1950 in (Dieren)gemeente Rheden, zij was toen 71 jaar oud.Bron 2
    Tijdstip: 06:00
    aangevers: Gerrit Jan Beumer 67.jr begrafenisondernemer wonende te Dieren
  • Een kind van Jan Mattheus Blom en Willemina van Dijken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2020.

Gezin van Gerritje Blom

Zij is getrouwd met Wessel Hendrik Forn Broers.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1900 te Dodewaard, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Blom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Blom

Gerritje Blom
1878-1950

1900

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familysearch.com, akte 127
    2. familysearch.ccom, akte 210

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 oktober 1878 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 27 oktober 1900 lag rond de 8,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • De temperatuur op 30 augustus 1950 lag tussen 8,4 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
      • 3 juni » De regeringsleiders van België, Frankrijk, Luxemburg, Italië, Nederland en Duitsland ondertekenen de Schuman-verklaring.
      • 4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
      • 26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.
      • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
      • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1872 » Cees van Hasselt, Nederlands voetballer, eerste bondscoach van het Nederlands elftal († 1951)
    • 1878 » Coen Hissink, Nederlands acteur en schrijver († 1942)
    • 1882 » Robert Goddard, Amerikaans raketpionier († 1945)
    • 1884 » Jan Klingen, Nederlands onderwijzer en verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog († 1944)
    • 1886 » Han Hollander, Nederlands sportverslaggever († 1943)
    • 1887 » René Cassin, Frans jurist en rechter († 1976)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I230.php : benaderd 4 januari 2026), "Gerritje Blom (1878-1950)".