Stamboom Louter/s » Hendrik Antonie Blom (1876-1940)

Persoonlijke gegevens Hendrik Antonie Blom 

  • Hij is geboren op 10 juni 1876 in Zetten gemeente Valburg.Bron 1
    Tijdstip: 06:00
    aangevers Henricus Engelbertus van der Velden 53.jr winkelier Gerardus Nab 43.jr velwachter beide wonende te Valburg
  • Hij is overleden op 11 januari 1940 in Arnhem, hij was toen 63 jaar oud.Bron 2
    Tijdstip: 13:30
    aangever: Albertus van Tricht 62.jr koster wonende te Arnhem
  • Een kind van Jan Mattheus Blom en Willemina van Dijken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 februari 2020.

Gezin van Hendrik Antonie Blom

(1) Hij is getrouwd met Roelofje van der Veen.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1905 te Arnhem, hij was toen 29 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Maria Johanna Hulshof.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1921 te Arnhem, hij was toen 44 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Antonie Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Antonie Blom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Antonie Blom

Hendrik Antonie Blom
1876-1940

(1) 1905
(2) 1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familysearch.com, akte 66
    2. familysearch.com, akte 56
    3. genlias, akte 215
    4. genlias, akte 200

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1876 lag rond de 14,4 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 4 mei 1921 lag tussen -2,6 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 11 januari 1940 lag tussen -11,5 °C en -3,4 °C en was gemiddeld -9,2 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De Sovjet-Unie en Finland besluiten tot een staakt-het-vuren en beëindigen daarmee de Winteroorlog.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse troepen bezetten Amsterdam.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
      • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I231.php : benaderd 12 februari 2026), "Hendrik Antonie Blom (1876-1940)".