Stamboom Louter/s » Hendrika Johanna Blom (1892-> 1951)

Persoonlijke gegevens Hendrika Johanna Blom 

  • Zij is geboren op 24 oktober 1892 in Dodewaard Hien.Bron 1
    Tijdstip: 02:00
    aangevers: Lambertus van den Berg 38.jr planter en Willem Herman Denier van der Gon gem. secretaris beide wonende te Dodewaard
  • Zij is overleden na 1951 in Arnhem.
  • Een kind van Jan Mattheus Blom en Willemina van Dijken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 september 2020.

Gezin van Hendrika Johanna Blom

Zij is getrouwd met Klaas van de Pol.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1917 te Arnhem, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Johanna Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Johanna Blom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Johanna Blom

Hendrika Johanna Blom
1892-> 1951

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familysearch.com, akte 49

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 oktober 1892 lag rond de 3,8 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 16 mei 1917 lag tussen 9,3 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I232.php : benaderd 12 februari 2026), "Hendrika Johanna Blom (1892-> 1951)".