De temperatuur op 11 juli 1958 lag tussen 10,7 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 11,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
2 augustus » Zeezender Radio Mercur begint met haar officiële programma's.
28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
2 november » Bij wedstrijden in Los Angeles verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly zijn eigen wereldrecord kogelslingeren, van 68,54 naar 68,68 meter.
Trouwdag 27 augustus 1982
De temperatuur op 27 augustus 1982 lag tussen 8,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (54%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
11 maart » De leerplicht in België wordt op 16 jaar gebracht.
3 april » Falklandoorlog: de VN eist dat Argentinië zich van de Falklandeilanden terugtrekt. Argentinië wijst dit af en het Verenigd Koninkrijk kiest ervoor om oorlog te verklaren.
13 juni » Allereerste officiële interland van de Nederlandse vrouwenrugbyploeg. Tegenstander is Frankrijk, dat met 4-0 wint.
5 oktober » Koningin Beatrix overhandigt de sleutel aan de bewoner van de vijf miljoenste woning in Nederland.
10 oktober » Heiligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Johannes Paulus II.
3 december » Jannes van der Wal wordt wereldkampioen dammen in São Paulo.
Dag van overlijden 3 juni 1992
De temperatuur op 3 juni 1992 lag tussen 12,9 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
21 mei » De distributeur van The Guardian in Ierland laat het jongste nummer van het Britse dagblad uit de roulatie nemen vanwege een paginagrote advertentie met de adressen van abortusklinieken in Groot-Brittannië.
13 augustus » Eerste dag van de linkshandigen wordt gevierd.
8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
9 september » In Kopenhagen wordt het nationale voetbalstadion Parken officieel geopend.
14 oktober » De Wereldtentoonstelling van Sevilla maakt een winst van 7,6 miljard peseta's, ruim honderd miljoen gulden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I4436.php : benaderd 29 september 2026), "Jacobina Iwema (1958-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.