Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Harmanna Leinenga (1931-2013)

Persoonlijke gegevens Harmanna Leinenga 


Gezin van Harmanna Leinenga

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwdBron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmanna Leinenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harmanna Leinenga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harmanna Leinenga


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Harmanna Leinenga



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1931 lag tussen 2,9 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
      • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
      • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
    • De temperatuur op 25 maart 2013 lag tussen -2,4 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (77%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Het Australische parlement keurt een wet goed die de Aborigines erkent als oorspronkelijke bewoners van het continent.
      • 31 maart » In het Krugerpark in Zuid-Afrika crasht een legerhelikopter. De vijf inzittenden komen om het leven.
      • 21 mei » Beerschot AC wordt faillet verklaard.
      • 3 augustus » Achilles '29 debuteert als eerste amateurvoetbalclub in het betaald voetbal in de wedstrijd tegen FC Emmen. De wedstrijd eindigt in 2-2.
      • 19 oktober » Vijf winkels en elf woningen in het centrum van Leeuwarden, waaronder het geboortehuis van Mata Hari, worden door brand getroffen. Bij de brand valt een dode.
      • 8 november » Tyfoon Haiyan, een van de zwaarste stormen ooit, trekt over de Filipijnen. Hierbij komen meer dan 10.000 mensen in met name de Visayas om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leinenga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leinenga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leinenga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leinenga (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I32374.php : benaderd 28 december 2025), "Harmanna Leinenga (1931-2013)".