Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Frederik Leinenga (1882-1954)

Persoonlijke gegevens Frederik Leinenga 


Gezin van Frederik Leinenga

Hij is getrouwd met Hendrikje Bakker.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1903 te Scheemda, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Hillechina Leinenga  1905-1991
  2. Johanna Leinenga  1909-1909
  3. Johanna Leinenga  1911-1985 
  4. Klaas Leinenga  1912-1914
  5. Klaas Leinenga  1914-1988 
  6. Freerk Remko Leinenga  1915-2006 
  7. Gerhardus Leinenga  ± 1916-1917
  8. Gerhardus Leinenga  1917-1918
  9. Gerhardus Leinenga  1922-1990 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Leinenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Leinenga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Leinenga


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Frederik Leinenga



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1882 lag rond de 5,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 1 oktober 1903 lag tussen 12,3 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 11 juli 1954 lag tussen 13,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 3 februari » De tiende Elfstedentocht wordt gewonnen door Jeen van den Berg.
      • 17 mei » Het Amerikaanse Hooggerechtshof geeft een arrest in de zaak Brown vs. The Board of Education waardoor de Amerikaanse middelbare scholen gedesegregeerd worden.
      • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
      • 14 juli » De Vietminh verslaat het Franse leger bij de slag om Điện Biên Phủ.
      • 22 december » Oprichting van de Russische voetbalclub Baltika Kaliningrad.
      • 31 december » Eerste oudejaarsconference van Wim Kan op de Nederlandse radio.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Leinenga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leinenga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leinenga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leinenga (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I23228.php : benaderd 29 december 2025), "Frederik Leinenga (1882-1954)".