Stamboom Koster / Coster » Hermanus Van Eijk (1916-1976)

Persoonlijke gegevens Hermanus Van Eijk 

  • Hij is geboren op 13 maart 1916 in Rotterdam.
    BS Geboorte met Hermanus van Eijk
    Kind
    Hermanus van Eijk
    Geslacht
    Man
    Vader
    Hermanus van Eijk
    Moeder
    Trijntje Lems
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    13-03-1916
    Gebeurtenisplaats
    Rotterdam
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Rotterdam
    Plaats instelling
    Rotterdam
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    999-01
    Registratienummer
    1916D
    Aktenummer
    2574
    Pagina
    D-124v
    Registratiedatum
    1916
    Akteplaats
    Rotterdam
    Collectie
    Burgerlijke Stand Rotterdam, geboorteakten
    Boek
    Index op personen op het geboorteregister van Rotterdam, 1916
  • Hij is overleden op 6 juli 1976 in Rotterdam, hij was toen 60 jaar oud.
  • Een kind van Hermanus Van Eijk en Trijntje Lems
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2022.

Gezin van Hermanus Van Eijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Van Eijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Van Eijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Van Eijk

Bastiaan Lems
1854-1920
Trijntje Lems
1891-1964

Hermanus Van Eijk
1916-1976


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 maart 1916 lag tussen 2,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    • De temperatuur op 6 juli 1976 lag tussen 18,1 °C en 30,4 °C en was gemiddeld 23,7 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De eerste aflevering van Sesamstraat wordt uitgezonden.
      • 6 juni » Rellen in Soweto in Zuid-Afrika kondigen het begin van de afschaffing van apartheid aan.
      • 21 juli » De Britse ambassadeur in Dublin, Christopher Ewart-Biggs, wordt vermoord door de IRA.
      • 28 juli » Alle zes miljoen inwoners van Peking verblijven dagenlang op straat na zeer zware aardbevingen, die het noordoosten van China treffen en het leven eisen van 240.000 mensen.
      • 13 oktober » Een Boeing 707 vrachtvliegtuig stort neer op een school in Santa Cruz, Bolivia. 100 mensen sterven waaronder 93 schoolkinderen.
      • 24 oktober » James Hunt wordt wereldkampioen Formule 1 met één punt voorsprong op zijn concurrent Niki Lauda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1913 » Joe Kelly, Iers autocoureur († 1993)
    • 1913 » Piero Chiara, Italiaans schrijver († 1986)
    • 1913 » Sergej Michalkov, Russisch kinderboekenschrijver († 2009)
    • 1915 » Gerrit Kleinveld, Nederlands verzetsstrijder in de Tweede Wereldoorlog († 2006)
    • 1916 » Jacque Fresco, Amerikaans industrieel ontwerper, auteur en uitvinder († 2017)
    • 1916 » Lindy Boggs, Amerikaans politica en ambassadrice († 2013)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Eijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Eijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Eijk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I28915.php : benaderd 14 januari 2026), "Hermanus Van Eijk (1916-1976)".