Stamboom Koster / Coster » Arie Lems (1908-1945)

Persoonlijke gegevens Arie Lems 

  • Hij is geboren op 10 oktober 1908 in Rotterdam.
    Kind Arie Lems
    Vader Bastiaan Lems
    Moeder Pleuntje Scholtz

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 10-10-1908

    Opmerkingen akte nr. 10821

    Bron Rotterdam 1908 n160v
  • Hij is overleden op 19 februari 1945 in Osnabruck Duitsland, hij was toen 36 jaar oud.
    Overledene Arie Lems , leeftijd 36 jaar
    Vader Bastiaan Lems
    Moeder Pleuntje Scholtz
    Echtgenoo/te Adriana Maria van Driel

    Plaats Rotterdam
    Datum overlijden 19-02-1945

    Aktenummer 499
    Opmerkingen overleden te Osnabrück (Duitschland)

    Geboorteplaats Rottterdam
    Bron Rotterdam 1946 s2-006v
  • Een kind van Bastiaan Lems en Pleuntje Scholtz
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 maart 2019.

Gezin van Arie Lems

Hij is getrouwd met Adriana Maria Van Driel.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1929 te Rotterdam, hij was toen 20 jaar oud.

Bruidegom Arie Lems , geb. Rotterdam 20 jaar
Vader Bastiaan Lems
Moeder Pleuntje Scholtz
Bruid Adriana Maria van Driel , geb. Vlissingen 21 jaar
Vader Cornelis van Driel
Moeder Johanna Elizabeth Allart

Plaats huwelijk Rotterdam
Huwelijksdatum 02-10-1929

Aktenummer 4107

Bron Rotterdam 1929 n085v

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Lems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie Lems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Lems

Bastiaan Lems
1854-1920

Arie Lems
1908-1945

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 oktober 1908 lag tussen 7,6 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 12,7 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    • De temperatuur op 2 oktober 1929 lag tussen 9,8 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 18,2 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
      • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • De temperatuur op 19 februari 1945 lag tussen 8,1 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 5 april » Begin van de Opstand van de Georgiërs.
      • 8 april » Zutphen is bevrijd door Canadezen en de Canadezenbrug is later naar hen genoemd.
      • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
      • 30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
      • 13 november » Generaal Charles de Gaulle wordt gekozen tot president van het voorlopige bewind van Frankrijk.
      • 1 december » Onder leiding van Ab Goubitz wordt de eerste Nederlandse uitzending van de ochtendgymnastiek uitgezonden
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lems

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lems.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lems.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lems (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23014.php : benaderd 13 januari 2026), "Arie Lems (1908-1945)".