Stamboom Koster / Coster » Barend Christiaan Lems (1900-1969)

Persoonlijke gegevens Barend Christiaan Lems 

  • Hij is geboren op 27 juli 1900 in Rotterdam.Bron 1
    Kind Barend Christiaan Lems
    Vader Bastiaan Lems
    Moeder Pleuntje Scholtz
    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 27-07-1900
    Opmerkingen akte nr. 7003
    Bron Rotterdam 1900 i081v
  • Hij is overleden op 17 september 1969, hij was toen 69 jaar oud.
  • Een kind van Bastiaan Lems en Pleuntje Scholtz
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juni 2015.

Gezin van Barend Christiaan Lems

Hij is getrouwd met Antonia Johanna Lena De Leeuw.

Zij zijn getrouwd op 3 december 1919 te Rotterdam, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Bron Rotterdam 1919 z42v Bruidegom Barend Christiaan Lems , Rotterdam , 19
Vader Bastiaan Lems
Moeder Pleuntje Scholtz
Bruid Antonia Johanna Lena de Leeuw , Rotterdam , 18
Vader Johannes Nicolaas de Leeuw
Moeder Adriana Geertruida van Vliet
Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 03-12-1919
Bron Rotterdam 1919 z42v

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barend Christiaan Lems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Barend Christiaan Lems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Barend Christiaan Lems

Bastiaan Lems
1854-1920

Barend Christiaan Lems
1900-1969

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rotterdam Akte Jaar 1900 Nummer i081v
    2. Rotterdam Akte Jaar 1919 Nummer z42v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1900 lag rond de 19,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    • De temperatuur op 3 december 1919 lag tussen 1,5 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 14,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • De temperatuur op 17 september 1969 lag tussen 15,1 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Verkiezing van Gustav Heinemann tot derde bondspresident van West-Duitsland.
      • 10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
      • 18 mei » Apollo 10 wordt gelanceerd.
      • 10 november » De eerste aflevering van Sesame Street (Sesamstraat) in Amerika.
      • 6 december » Hells Angels slaan tijdens een concert van The Rolling Stones in Altamont, Californië een zwarte jongen dood.
      • 17 december » De besprekingen over het SALT I-verdrag beginnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lems

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lems.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lems.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lems (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I21346.php : benaderd 13 januari 2026), "Barend Christiaan Lems (1900-1969)".