Stamboom Koster / Coster » Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld (1892-1978)

Persoonlijke gegevens Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld 

  • Roepnaam is Maaike.
  • Zij is geboren op 10 december 1892 in Poortugaal.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Charlois
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 512
    Aangiftedatum: 12-12-1892
    Kind Maaike Adriaantje Groeneveld
    Geslacht: V
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 10-12-1892
    Geboorteplaats: Charlois
    Vader Johannis Groeneveld
    Moeder Adriaantje Koster
  • Zij is overleden op 21 januari 1978 in Poortugaal, zij was toen 85 jaar oud.
    volgens gedenksteen begraafplaats 1898-1978
  • Een kind van Johannes Groeneveld en Adriaantje Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2008.

Gezin van Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld

Zij is getrouwd met Pieter Buesink.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1916 te Poortugaal, zij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Poortugaal
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 9
Datum: 02-11-1916
Bruidegom Pieter Buesink
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Pernis
Bruid Maaike Adriaantje Groeneveld
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Charlois
Vader bruidegom Willem Johannes Buesink
Moeder bruidegom Pietertje Struijk
Vader bruid Johannes Groeneveld
Moeder bruid Adriaantje Koster

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld

wonende te Poortugaal F van der Poest Clementlaan 31 B
testament Dingeman Koster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maaike Adriaantje Groeneveld


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1892 lag rond de -3,4 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 2 november 1916 lag tussen 6,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    • De temperatuur op 21 januari 1978 lag tussen 0,6 °C en 3,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Marci, 11-jarige dochter van couturier Calvin Klein, wordt slachtoffer van een tien uur durende ontvoering.
      • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
      • 15 maart » Somalië sluit vrede met Ethiopië na een acht maanden lange oorlog.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert in Kingston (Jamaica).
      • 26 juni » Zo'n veertigduizend ambtenaren demonstreren in Den Haag tegen bezuinigingen op de ambtenarensalarissen.
      • 23 november » Liechtenstein wordt lid van de Raad van Europa.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Groeneveld


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I19605.php : benaderd 1 februari 2026), "Maaike Adriaantje "Maaike" Groeneveld (1892-1978)".