Stamboom Koster / Coster » Pieter "Pieter" Buesink (1893-1958)

Persoonlijke gegevens Pieter "Pieter" Buesink 

  • Roepnaam is Pieter.
  • Hij is geboren op 26 februari 1893 in Pernis.
    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
    Algemeen Gemeente: Pernis
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 20
    Aangiftedatum: 27-02-1893
    Kind Pieter Struijk
    Geslacht: M
    Vondeling: N
    Geboortedatum: 26-02-1893
    Geboorteplaats: Pernis
    Vader NN
    Moeder Pietertje Struijk
    Nadere informatie Kind erkend en gewettigd bij huwelijksakte 20-02-1896 door Willem Johannes Buesink en Pietertje Struijk
  • Hij is overleden in het jaar 1958 in Frankrijk, hij was toen 64 jaar oud.
  • Een kind van Willem Johannes Buesink en Pietertje Struijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 januari 2008.

Gezin van Pieter "Pieter" Buesink

Hij is getrouwd met Maaike Adriaantje Groeneveld.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1916 te Poortugaal, hij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Nationaal Archief (Rijksarchief Zuid-Holland)
Algemeen Gemeente: Poortugaal
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 9
Datum: 02-11-1916
Bruidegom Pieter Buesink
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Pernis
Bruid Maaike Adriaantje Groeneveld
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Charlois
Vader bruidegom Willem Johannes Buesink
Moeder bruidegom Pietertje Struijk
Vader bruid Johannes Groeneveld
Moeder bruid Adriaantje Koster

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Pieter "Pieter" Buesink

Pieter was van beroep Smid

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter "Pieter" Buesink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter "Pieter" Buesink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Buesink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1893 lag rond de 0,7 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 2 november 1916 lag tussen 6,0 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Buesink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buesink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buesink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buesink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I19677.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter "Pieter" Buesink (1893-1958)".