genealogieonline

Stamboom Eras » Carel van Rappard

Persoonlijke gegevens Carel van Rappard Mannelijk



Voorouders (en nakomelingen) van Carel van Rappard


Notities bij Carel van Rappard

Mr Carel ridder van Rappard (Assen, 19 oktober 1874 - Bückeburg, 19 augustus 1939) was advocaat en diplomaat.
In 1899 werd Van Rappard doctor in de rechten aan de Universiteit van Utrecht. Hij werd advocaat in Den Haag en was van 1916-1917 chef afdeling Bescherming Departement van Buitenlandse Zaken. In 1917 werd hij minister-resident en leider van de Britse afdeling van het Nederlands Gezelschap.
Van 1920-1923 was hij gezantschapsraad in Berlijn. Van 1925-1929 was hij buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister te Rio de Janeiro, daarna van 1929-1034 in Boekarest en van 1934-1937 in Bern. Zijn laatste post was weer Berlijn. Hij overleed in1939.
Van 1934 tot zijn overlijden was hij bovendien permanent vertegenwoordiger bij de Volkenbond.
Van 16 maart 1914 - 4 april 1918 was Van Rappard de eerste voorzitter van het Nederlands Golf Comité, dat later zou uitgroeien tot de Nederlandse Golf Federatie.

Tijdbalk Carel van Rappard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Gebruikte symbolen: grootouders grootoudersouders oudersbroers-zussen broers/zussenkinderen kinderen
Sleep de tijdbalk om terug of verder in de tijd te gaan (of gebruik de l en r toetsen). Klik op de namen voor meer informatie.

Over de familienaam Van Rappard


    ?


De publicatie Stamboom Eras is samengesteld door (neem contact op).