Stamboom Eras » Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous (1870-1947)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous 


Gezin van Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous

Zij is getrouwd met Petrus Hermanus Maria Eras.

Zij zijn getrouwd op 27 september 1898 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.Bron 7

https://hdl.handle.net/21.12103/166c8716-3861-11e0-bcd1-8edf61960649

Bij gelegenheid van hun 25-jarig huwelijk heeft vrijwel zeker DEZE familie Eras een glas in lood-raam geschonken aan de parochiekerk van 't Heike in Tilburg, bij binnenkomst het 1e raam links van de lange zijde "de bespotting van Christus". (Bron: historietilburg.nl Raam H. Bespotting van Christus. Raam van de familie Eras (vertaald opschrift): Gij waart voor ons Heer een redding en bescherming, 27 september. De vermelde jaartallen, 1898 en 1923, duiden op een zilveren huwelijksfeest. Bovenin: Sint Petrus (l.) en Sint Johanna de Chantal (r.)

Kind(eren):

  1. NN Eras  1909
  2. Ernest Georg Eras  1911-1983

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RAT - TLB_G_1870 akte 535
  2. Bev. reg. Tilburg 1900 -1910 Inv. nr. 1524 1900-1910 Deel 38 wijk M 1031-1210 Kerk
  3. adv. collectie Telefoongids 1915
  4. RAT - BS Tilburg O 1947 akte 956 en bidprentje Tilburg Bidprentjes - Letter B
  5. Overlijdensregister 1947 ;TLB_O_1947 akte 956
  6. Advert. collectie L.A.C.A.M. van Rijckevorsel
  7. RAT - Archief 16 BS Gem. Tilburg, Huwelijksreg 1898 TB_H-1898 akte 249

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Blomjous

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blomjous.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blomjous.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blomjous (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eras is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D.M.J.M. Eras, "Stamboom Eras", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eras/I233.php : benaderd 1 januari 2026), "Johanna Maria Dionijsia "Jeannette" Blomjous (1870-1947)".