Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie » Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen (1923-2000)

Persoonlijke gegevens Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen 


Gezin van Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen

Zij is getrouwd met Jan van Beek.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1944 te Rheden, zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen

Mijn moeder, Mieke van Oyen die getrouwd was met Jan van Beek, was ook schrijfster en schreef onder haar eigen naam verschillende kinderboeken.
Met vriendelijke groet,
Tijn van Beek

gevonden via Google:
DE KAT DIE IN HET BOS WOONDE
Beste Rob Boel,

Dank voor je reactie, mijn moeder schreef veel kinderverhalen in het destijds literaire kinderblad "Kris Kras", een ander kinderboek wat ze schreef was; het hol van de Leeuw".
Verder had ze verschillende publicaties m.b.t. de kinderbescherming, en had ze een wekelijkse column in het Parool.
Ze zijn getrouwd op 22 november 1944 te Rheden.

Op de foto met de scooter mijn opa Cees van Oijen met mijn vader en moeder in Parijs.

Met vriendelijke groet,

Tijn van Beek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Wilhelmina Cornelia van Oijen

Maria Wilhelmina Cornelia van Oijen
1923-2000

1944

Jan van Beek
1919-1989


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 mei 1923 lag tussen 5,4 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 4,4 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • De temperatuur op 22 november 1944 lag tussen 2,9 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 7,1 mm neerslag gedurende 7,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
      • 5 juni » Tweede Wereldoorlog: Rome wordt bevrijd door de geallieerde troepen en geallieerde luchttroepen landen 's avonds laat in Normandië om strategische plaatsen te bezetten ter voorbereiding van de eigenlijke invasie in de vroege ochtend van de dag daarna.
      • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 17 september » Britse grondtroepen steken bij Lommel de grens over en paratroepen landen bij Eindhoven, Son, Nijmegen en Arnhem, als onderdeel van Operatie Market Garden.
      • 27 oktober » Bevrijding van Bergen op Zoom door het Canadese leger.
    • De temperatuur op 12 september 2000 lag tussen 14,2 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De gevreesde mondiale computerstoring als gevolg van de millenniumbug blijft uit.
      • 3 januari » Het laatste originele Peanuts-stripverhaal wordt gepubliceerd.
      • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
      • 18 april » Robert Lee Yates wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een tienerprostituee. Later zou hij dertien moorden bekennen.
      • 30 september » Bij de Olympische Spelen in Sydney prolongeert de Nederlandse hockeyploeg de olympische titel door Zuid-Korea in de finale na strafballen (5-4) te verslaan.
      • 27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Oijen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Boel, "Stamboom Boel-Verlaan-van Oijen-van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boel/I6310.php : benaderd 20 januari 2026), "Maria Wilhelmina Cornelia "Mieke" van Oijen (1923-2000)".