Stamboom Beekvelt » Jurjen Bakker (1904-1993)

Persoonlijke gegevens Jurjen Bakker 


Gezin van Jurjen Bakker

(1) Hij is getrouwd met Johanna Maria Heisen.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1930 te Nijmegen, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jurjen Bakker  1931-1998

Het echtpaar is gescheiden 14 september 1955 te Amsterdam.


(2) Hij is getrouwd met Wilhelmina Theodora Anthonia van Vorsselen.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1955 te Amsterdam, hij was toen 51 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jurjen Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jurjen Bakker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jurjen Bakker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 november 1904 lag tussen 2,1 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 10 november 1955 lag tussen 7,6 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
      • 17 juli » In het Belgische Ploegsteert ontploft een niet gebruikte mijntunnel door blikseminslag. Er ontstaat een enorme krater.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
      • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
      • 9 december » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes La Serena.
    • De temperatuur op 10 december 1993 lag tussen 4,5 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Onverwachte uitbarsting van de Colombiaanse vulkaan Galeras, die het leven kostte aan 6 vulkanologen en 3 toeristen.
      • 27 april » De bevolking van Eritrea stemt met overweldigende meerderheid (99 procent) in met onafhankelijkheid van het land en dus een breuk met Ethiopië.
      • 12 juli » Een hittegolf aan de Atlantische kust van Verenigde Staten en overstromingen van de Mississippi in het midden-westen kosten zeker 65 Amerikanen het leven.
      • 30 augustus » Een brand legt in het centrum van Zaandam het Wastora Shopping Centre in de as.
      • 22 oktober » Tsjadische veiligheidstroepen doden oppositieleider Abbas Koty in een vuurgevecht, waarna de regering in het hele land voor onbepaalde tijd een nachtelijk uitgaansverbod afkondigt.
      • 28 november » Familieleden van de voortvluchtige Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel, vragen tevergeefs asiel aan in Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1894 » Lisa Tetzner, Duits kinderboekenschrijfster († 1963)
    • 1897 » Pedro Grané, Braziliaans voetballer († 1985)
    • 1904 » Marshall Kay, Canadees-Amerikaans geoloog († 1975)
    • 1910 » Albert Vermaere, Belgisch politicus en burgemeester († 1993)
    • 1910 » Raoul Diagne, Frans voetballer en voetbalcoach († 2002)
    • 1914 » Edmund Conen, Duits voetballer en trainer († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beekvelt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Beekvelt, "Stamboom Beekvelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekvelt/I519.php : benaderd 12 januari 2026), "Jurjen Bakker (1904-1993)".